زمانی که شما سفارشی را در استودیو میزطوری  ثبت میکنید این به منزله تایید تمامی قوانین و مقرراتی است که در استودیو میزطوری بیان شده. در نتیجه از شما کاربران و دوستان عزیز و محترم درخواست میکنیم لطفا با دقت قوانین را مطالعه نمایید و بعد از آن اقدام به ثبت سفارش کنید.

 

قوانین عمومی استودیو میزطوری

استودیو میزطوری در ابتدا خود را متعهد به قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و  همچنین  قانون تجارت الکترونیک و سپس  قانون حمایت از مصرف کننده می داند، ما  بر همین اساس  از کاربران عزیز انتظار داریم متعهد به قوانین مرتبط با کاربر باشند.

کاربر یا مشتری به چه کسی گفته می شود ؟

فردی که وارد سایت استودیو میزطوری می شود و یکی یا تعدادی از خدمات استودیو میزطوری را انتخاب و سفارش می دهد ، کاربر یا مشتری نامیده میشود.

قوانین و مقررات چاپ تیشرت

1- لطفا حتما قبل از اضافه کردن محصول به سبد خرید ، با توجه به تصویر جدول سایز که برای شما دوستان قرار دادیم ، سایز خودتون و انتخاب کنید ، در صورت بی توجهی به این نکته ، عواقب اون به عهده سفارش دهنده هست.

2- محصولاتی که بر روی سایت وجود دارد با مشخصاتی که درج کرده ایم برای مشتریان چاپ می شود نه با ویژگی و مشخصاتی که فرد سفارش دهنده آن ها را مشخص و بیان میکند.

3- درباره هر کدام از محصولاتی که در استودیو میزطوری موجود هستند توضیحات کاملی داده شده است و مشتری نمی تواند بعد از سفارش ادعا کند درباره محصولی که سفارش داده است بی اطلاع می باشد. با این حال پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که با دقت  مطالب و مشخصات درج شده محصولات را مطالعه بفرمایید.

قوانین گارانتی محصولات

استودیو میزطوری همواره خود را متعهد به جبران خسارت هایی  میداند که از جانب این مجموعه  صورت گرفته باشد  و برای این منظور جهت جبران خسارت ، از مشتریان عزیز تقاضا میکنیم که شرایط گارانتی را کامل مطالعه بفرمایید.

۱- مشتریان گرامی برای اعمال گارانتی محصول ، حتما می بایست مطابق شرایط بیان شده،  محصول معیوب را ظرف مدت 8 ساعت پس از دریافت برای استودیو میزطوری ارسال نمایید .

۲- تا زمانی که سفارش شما به مرحله چاپ نرسیده باشد امکان تغییر در آن ممکن است ، در غیر این صورت امکان تغییر سفارش وجود ندارد . به یاد داشته باشید : فرصت تغییر سفارش از زمان پرداخت وجه ، به مدت ۱ ساعت می باشد ، لذا حتما هر گونه تغییر را قبل از یک ساعت انجام دهید.

زمان تحویل سفارش 

معمولا سفارشات با پیک 3 روز کاری و با پست بین 5 تا 7 روزکاری آماده و تحویل شما مشتریان عزیز میشوند .

سفارشات خارج از کشور در بازه زمانی 2 الی 3 هفته تحویل داده خواهد شد.

 

قوانین ارسال کالا و تحویل آن 

۱- کلیه سفارشات و محصولات به صورت استاندارد و ایمن، به مجموعه های حمل و نقل معتبر تحویل داده می شود و مجموعه استودیو میزطوری هیچ گونه مسعولیتی در قبال خسارتی که از سمت باربری  وارد گردد ندارد .

۲- در مواردی که استودیو میزطوری استثنآ سفارش و محصول مشتریان را اشتباها به آدرس دیگری ارسال کند، استودیو میزطوری متعهد به جبران خسارت خواهد شد .

۳- اگر سفارش ارسال گردد و مشتری جهت تحویل حضور نداشته باشد و یا از تحویل سفارش امتنا نماید ، در این صورت هزینه رفت و برگشت و ارسال مجدد سفارش بر عهده  مشتری می باشد .

۴- در موارد و شرایطی که مشتری نشانی محل تحویل گرفتن سفارش را اشتباه ثبت کرده باشد ، استودیو میزطوری هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت .

۵- در صورتی که اشتباهی از جانب مشتری در مورد خصوصیات و ویژگی سفارش صورت گرفته باشد ، هزینه حمل و نقل کالای مرجوعی بر عهده شما می باشد .

 

روند استرداد وجه

در صورت کنسل شدن سفارش تا 24 ساعت بعد هزینه واریزی بازگشت داده خواهد شد.

.

روند مرجوعی کالا

در صورت وجود شرایط گارانتی محصول و پذیرفته شدن ارجاع کالا، مشتری تا 48 ساعت پس از هماهنگی با مجموعه فرصت دارد تا محصول را از طریق پست یا پیک، بصورت سالم و بهداشتی و منطبق با ظاهر تحویل گرفته شده مرجوع نماید.

در صورت تمایل مشتری به فسخ خدمات از طریق پشتیبانی سایت و مجموعه میتواند پیگیری های لازم را انجام دهد..